Zwycięzcy konkursu "Wydziałowa Familiada Poliglotów"

I. Wydział Architektury
- Anna Zubrzycka
- Tomasz Góra
- Kornelia Kasprzak
- Karolina Fila

II. Wydział Mechaniczno-Energetyczny
- Piotr Marzec
- Malwina Łupińska
- Marta Dul
- Jan Zieliński

III. Wydział Elektroniki
- Adrian Szymański
- Małgorzata Górecka
- Bartosz Kolasa
- Tomasz Płatek

Zwycięzcy konkursu "Żywych karykatur"

Zwycięzcami konkursu są:
1. miejsce – Monika Matkowska (Wydział Chemiczny)
2. miejsce – Leszek Orzechowski (Wydział Architektury)
3. miejsce - Karolina Cieślińska (Wydział Informatyki i Zarządzania)

Zwycięzcy konkursu na najlepszy plakat "Co kraj to obyczaj"

1. miejsce – Andrzej Witkowski

witkowski2.jpg

2. miejsce – Paweł Kozak

kozak.jpg

3. miejsce - Karolina Galińska

galinska.jpg

Zwycięzcy konkursu "Jaka to melodia"

1. miejsce – Bartosz Kolasa
2. miejsce – Maciej Czapliński
3. miejsce - Dariusz Gołaczyński

Zwycięzcy konkursu o tytuł „Mistrza ortografii Politechniki Wrocławskiej”

I. Język angielski
1. miejsce – Krzysztof Trębicki, W4 (Wydział Elektroniki)
2. miejsce – Tomasz Chudziak, W10 (Wydział Mechaniczny)
3. miejsce - Izabela Garaszczuk, W11 (PPT)

II. Język niemiecki
1. miejsce – Marcelina Jadwińska, W10 (Wydział Mechaniczny)
2. miejsce – Paweł Dąbrowski, W9 (Wydział Mechaniczno-Energetyczny)
3. miejsce - Agnieszka Banczerowska, W11 (Wydział Podstawowych Problemów Techniki)

III. Język francuski
1. miejsce – Karina Bielawska, W8 (Wydział Informatyki),
2. miejsce – Paweł Blan, W4 (Wydział Elektroniki),
3. miejsce - Natalia Żelazo, W10 (Wydział Mechaniczny).

IV. Język rosyjski
1. miejsce – Tanasijczuk Aleksander, W4 (Wydział Elektroniki)

Zasady konkursów oraz lista uczestników

Publikujemy:

zbliżających się Juwenaliów Językowych. W razie wątpliwości przedstawiciele Komitetu Organizacyjnego chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Informacja dla uczestników imprez ogólnouczelnianych

Imprezy ogólnouczelniane zaczynają się od godziny 11.00 w budynku C-13 albo na dziedzińcu za budynkiem (w zależności od pogody). Prosimy wszystkich uczestników konkursów o przybycie i rejestrację o godz. 10.45.

Komitet organizacyjny

Rozstrzygnięcie I etapu konkursu "Co kraj to obyczaj"

Jury dokonało wyboru najlepszych plakatów nadesłanych w ramach konkursu "Co kraj to obyczaj". Finalistami zostali (kolejność alfabetyczna):

Brewczak Michał

brewczak.jpg

Galińska Karolina

galinska.jpg

Kozak Paweł

kozak.jpg
Mayer Magdalena

mayer.jpg

Rurarz Sylwia

rurarz.jpg

Warzecha Urszula

warzecha.jpg

Witkowski Andrzej

witkowski.jpg

Witkowski Andrzej

witkowski2.jpg

Wnęk Katarzyna

wnek.jpg

Wtykło Marcin

wtyklo.jpg

Rozstrzygnięcie II etapu konkursu – ogłoszenie laureatów 1., 2. i 3. miejsca oraz wręczenie głównych nagród nastąpi dnia 10 maja 2011 roku podczas imprezy ogólnouczelnianej.

Spotkanie uczestników konkursu "Żywych karykatur"

5 maja o godzinie 17.00 odbędzie się w Klubie lektora (poziom -1, budynek H-4) spotkanie uczestników konkursu "Żywych karykatur" połączone z próbą występów. Wszystkich uczestników serdecznie zapraszamy. W razie problemów lub pytań prosimy kontaktować się z opiekanami wydziałów z komitetu organizacyjnego Juwenaliów Językowych.

Wydziałowa Familiada Poliglotów

W wyniku losowania dnia 14.04.2011 r. ustalone są pary drużyn wydziałowych, które zagrają w Turnieju, oraz kolejność zawodów:

Gra nr 1 W10 - W9, Gra nr 2 W12 – W5, Gra nr 3 W1 – W8, Gra nr 4 W3 – W11, Gra nr 5 W7 – W6, Gra nr 6 W2 – W4

Spotkanie uczestników Juwenaliów Językowych

14.04 o godzinie 17.00 w H-4, w Klubie Lektora (poziom -1) odbędzie się spotkanie uczestników Juwenaliów Językowych: Kapitanów (lub przedstawicieli) drużyn turnieju "Wydziałowa Familiada Poliglotów", uczestników konkursu "Jak to melodia?" oraz samorządowców.

Komitet Organizacyjny

Uwaga! Uczestnicy Juwenaliów Językowych!

Komitet Organizacyjny zawsze służy Wam radą i pomocą. W razie pytań, wątpliwości lub problemów możecie zgłosić się do opiekuna Waszego wydziału z Komitetu Organizacyjnego:

Wydział:

Konkurs Ortograficzny o tytuł "Mistrza Ortografii Politechniki Wrocławskiej"

Język angielski
Konkurs odbędzie się 14 kwietnia o godz. 12.50, sala 112, bud. H-4. Chętni proszeni są o zgłaszanie się pod adres magdalena.kondro@pwr.wroc.pl

Język niemiecki
Konkurs zostanie przeprowadzony na zajęciach w grupach B2 i B2E w tygodniu przedświątecznym. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału!

Język francuski
Konkurs odbędzie się 6 maja o godz. 17.00, sala 411, bud. H-4. Chętni proszeni są o zgłaszanie się pod adres ewa.poteralowicz@pwr.wroc.pl.

Język rosyjski
Konkurs odbędzie się 19 kwietnia o godz. 11.15, sala 203, bud. C-7.

Gazetka Juwenaliowa

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Gazetką Juwenaliową, która została wydana specjalnie z okazji zbliżających się Juwenaliów Językowych.

Już teraz przeczytaj ciekawostki na temat krajów z całego świata, poczuj atmosferę kalejdoskopu języków i kultur, która będzie nam towarzyszyła 10 maja podczas imprez i konkursów organizowanych przez SJO. Naszą gazetkę już niebawem znajdziesz również w formie drukowanej w strategicznych miejscach kampusu uczelni. Do zobaczenia na Juwenaliach Językowych!