XIX Olimpiada Języka Angielskiego

Z przyjemnością informujemy, że student Politechniki Wrocławskiej - Pan Paweł Narolski, zajął III miejsce w XIX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego Wyższych Uczelni Technicznych w Poznaniu.

Pan Paweł Narolski został również nagrodzony za najlepszą prezentację wygłoszoną podczas uroczystego finału. Serdecznie gratulujemy również Panu Michałowi Bożek za zajęcie 8 miejsca. Dziękujemy również wszystkim innym studentom, którzy reprezentowali naszą Uczelnię w Poznaniu!