XIII Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego

Mamy zaszczyt poinformować, iż studentka Politechniki Wrocławskiej pani Patrycja Glomb została laureatką I miejsca w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego, który odbył się 18.05.2018r. na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Laureatem II miejsca został również student Politechniki Wrocławskiej pan Jakub Woszczycki.

Laureatom składamy serdeczne gratulacje. Gratulujemy i dziękujemy również pozostałym finalistom, którzy reprezentowali Politechnikę Wrocławską.