XXIII Olimpiada Języka Angielskiego Uczelni Technicznych

Zaproszenie

Zapraszamy wszystkich studentów na XXIII edycję Olimpiady Języka Angielskiego Uczelni Technicznych.

I etap tegorocznej edycji, podobnie jak w roku ubiegłym, przeprowadzony zostanie w trybie online.

Pierwszy etap Olimpiady odbędzie się 14 stycznia 2022 w godzinach 16.30-18.30

Wszystkich zainteresowanych studentów prosimy o samodzielną rejestrację do dnia 15 grudnia 2021 do północy. Rejestracja wymaga uwierzytelnienia danymi studenckiej skrzynki pocztowej.

Więcej informacji na stronie http://www.clc.put.poznan.pl/ zakładka Olimpiada.

Laureaci

Do I etapu Olimpiady, który odbył się 14.01.22 w trybie online, przystąpiło 60 studentów PWr.
13. oraz 14.05.22 odbyły się II etap oraz finał XXIII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego Uczelni Technicznych. Z zakwalifikowanych do II etapu 6 studentów PWr, do Poznania wyjechała 5-osobowa grupa. Do ścisłego 10-osobowego finału zakwalifikowało się aż 4 studentów PWr. W finale musieli zmierzyć się z trudnym zadaniem - udziałem w Debacie Oksfordzkiej. Nasi studenci zajęli w finale czołowe miejsca: I miejsce - Pan Jan Pytel (W3), II miejsce - Pan Michał Bożek (W4N), VI miejsce - Pani Natalia Czyżyk (W3) i VIII miejsce - Pan Mikołaj Rygałło (W12N). Dziękujemy Dziekanom i Wydziałom za wsparcie studentów i Koordynatorce wydarzenia w SJO Joannie Morawskiej oraz Agnieszce Mirowskiej za przygotowanie studentów na dodatkowych warsztatach i konsultacjach.