Summer i Winter School dla studentów z Chin

W listopadzie 2016 roku Politechnika Wrocławska podpisała dwie umowy
o współpracy (ogólnouczelnianą i na wymianę studencką) z Guilin University of Technology. W ramach Winter School w roku 2015/16 (listopad-grudzień) na dwa tygodnie przyjechała 40-osobowa grupa. Studenci mieli 30-godzinny lektorat z języka polskiego, który był prowadzony przez pracowników SJPC. W roku 2017 przyjeżdża następna 20-osobowa grupa (10-23.07), która oprócz zajęć z języka polskiego ma zaplanowane zajęcia z języka angielskiego „Academic English writing”, „Research Methodology” oraz „How to write Master’s degree dissertation”.

Koordynator: Joanna Kozieja-Ruta.