Letnia Szkoła Naukowa dla studentów z Indii

Przeznaczona jest dla studentów z Gurajat Parul Institute of Engineering and Technology (od 2014 roku).

Organizatorami sześciotygodniowej Szkoły są DWM oraz wydziały W1, W2, W4, W8. Studenci uczęszczają na zajęcia na wyżej wymienionych wydziałach. Ponadto odbywają kursy prowadzone przez pracowników ZNC: języka polskiego i zajęcia z kultury i historii polski w języku angielskim. Początkowo w ramach Szkoły przyjeżdżało około 70 osób, w roku 2017 ma ich być około 180.

Koordynator: Joanna Kozieja-Ruta.