Sprawozdanie z prac w semestrze zimowym roku akademickiego 2018-2019

Ostatnie edycje kursów w ramach Projektu "Podnoszenie kwalifikacji językowych dla studentów Wydziału Chemicznego - sprawozdanie

W ostatniej edycji kursów językowych zorganizowanych w ramach projektu „Podnoszenie kompetencji studentów Wydziału Chemicznego w odpowiedzi na potrzeby rynku pracy” zajęcia prowadziły Izabela Koszutska „Przygotowanie do egzaminu Mondiale z języka angielskiego”, Alicja Mazurkiewicz „Specjalistyczny, intensywny kurs konwersacyjny z języka angielskiego” i Aleksandra Więckowska „Podnoszenie kwalifikacji językowych dla studentów Wydziału Chemicznego na rynku pracy”. Ostatnia edycja kursów realizowana była od połowy października 2018 roku do końca stycznia 2019 roku. Wszystkie kursy prowadzone były w oparciu o programy  przygotowane przez prowadzące kursy. Poziom znajomości języka określono na B1-C1.

Do egzaminu Mondiale (2 lutego - pisemny i 9 lutego – ustny) przystąpiło 10 osób, z których 2 osoby otrzymały certyfikat na poziomie C1, a 8 na poziomie B2. Stroną organizacyjną egzaminu, w tym wymianą korespondencji z Centrum Egzaminacyjnym Mondiale zajmowała się mgr Joanna Leszkiewicz.

Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem Dyrekcji SJO za udostępnienie infrastruktury, dzięki której kursy mogły odbywać się w odpowiednich warunkach dydaktycznych.

Podobnie jak w poprzednich semestrach, kursy w semestrze zimowym zostały wysoko ocenione przez naszych studentów zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym.