O nas

W ramach współpracy międzynarodowej Studium Języków Obcych realizuje różnorodne projekty, których głównym założeniem jest nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z zagranicznymi akademickimi ośrodkami nauczania języków obcych oraz promowanie interkulturowości wśród studentów i doktorantów PWr.

Studenci przyjeżdżający na naszą uczelnię w ramach programu Erasmus+ mogą korzystać z bogatej oferty językowej Studium oraz brać udział w dedykowanych im kursach językowych.

W ramach umów międzynarodowych programu Erasmus+ nasi pracownicy odwiedzają instytucje partnerskie celem podnoszenia swoich kompetencji zawodowych, a także dzielenia się bogatym doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Co roku przyjmujemy również gości z zagranicy, którzy obserwują zajęcia i imprezy pozadydaktyczne naszych pracowników oraz prowadzą zajęcia ze studentami. Zagraniczni goście mają również okazję poznać naszą uczelnię i miasto.