Sprawozdanie z prac w semestrze letnim roku akademickiego 2017-2018

Sprawozdanie z prac w ramach projektu pt. „Podnoszenie kompetencji studentów Wydziału Chemicznego w odpowiedzi na potrzeby rynku pracy” w semestrze letnim  roku akademickiego 2017-2018

W ramach projektu pt. „Podnoszenie kompetencji studentów Wydziału Chemicznego w odpowiedzi na potrzeby rynku pracy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w Studium Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej w semestrze letnim roku akademickiego 2017-2018 zrealizowane zostały następujące rodzaje kursów językowych:

1. 52-godzinne kursy z języka angielskiego technicznego na poziomie B2 przygotowujący uczestników do egzaminu Mondiale. W semestrze letnim powstały 3 grupy.
  2. 24-godzinne konwersacyjne kursy z języka angielskiego specjalistycznego w środowisku pracy na poziomie B1/B2. W semestrze letnim powstały 3 grupy.
  3. 12-godzinny konwersacyjny kurs z języka angielskiego specjalistycznego o charakterze akademickim na poziomie B2. W semestrze letnim powstała 1 grupa.

Do prowadzenia zajęć już po raz kolejny została zaangażowana wykwalifikowana kadra z Zespołu języka angielskiego SJO PWr. Kursy języka technicznego prowadzili: mgr Izabela Koszutska, mgr Joanna Leszkiewicz i mgr Aleksander Brzózka. Kursy konwersacyjne:  mgr Magdalena Kondro, mgr Alicja Mazurkiewicz, mgr Dorota Pytel oraz dr Aleksandra Więckowska.

Dziękujemy wszystkim Prowadzącym za trud przygotowania wymagających kursów specjalistycznych, Dyrekcji SJO za udostępnienie niezbędnej infrastruktury dla zapewnienia wysokiej jakości kształcenia oraz Kierownictwu Zespołu języka angielskiego za współpracę organizacyjną.

Sprawozdanie sporządziła Adriana Wojcieszyn.