Imprezy ogólnouczelniane

Impreza ogólnouczelniana odbędzie się w dniu 8 maja 2012 r. w godzinach 11.15 – 12.45 na podwórku budynku C -13 lub w razie niepogody w holu C-13.

Program imprezy ogólnej obejmuje:

1. Konkurs pt. "Języki obce i sport" dla studentów polskich.

2. Konkurs Wiedzy o Polsce i Wrocławiu dla studentów obcokrajowców.

3. Pokazy i prezentacje pt. „Mój ulubiony sportowiec”.

4. Artystyczne występy sportowe.

5. Artystyczne występy studentów obcokrajowców.

6. Losowanie Krzyżówki Juwenaliowej.

Imprezy towarzyszące

1. Konkurs malarski

Imprezie ogólnouczelnianej towarzyszyć będzie konkurs malarski poświęcony 60-leciu Studium Języków Obcych, na który zapraszamy uzdolnionych plastycznie studentów Politechniki Wrocławskiej.

Konkurs odbędzie się w formie sesji plenerowej w dniu 24 kwietnia 2012 roku na Wybrzeżu Wyspiańskiego, naprzeciwko budynku SJO (H-4) – nad Odrą.

Zadaniem uczestników sesji będzie uwiecznienie budynku Studium Języków Obcych za pomocą dowolnej techniki malarskiej, plastycznej lub graficznej. Autorzy 10 najlepszych prac otrzymają nagrody pieniężne i rzeczowe, a prace zostaną wystawione podczas uroczystości obchodów 60-lecia Studium Języków Obcych w dniu 18 maja w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej.

Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela mgr Teresa Trochimczuk (teresa.trochimczuk@pwr.wroc.pl).

2. Krzyżówka juwenaliowa

W tym roku proponujemy studentom rozwiązanie KRZYŻÓWKI JUWENALIOWEJ, którą można będzie otrzymać w SJO na kilka dni przed Juwenaliami Językowymi. Zachęcamy studentów do rozwiązania krzyżówki i do osobistego wrzucenia jej do urny podczas imprezy ogólnouczelnianej w dniu 8 maja w godz. 11.15 – 12.45. Autorzy 10 poprawnie wypełnionych i wylosowanych podczas imprezy ogólnouczelnianej krzyżówek otrzymają atrakcyjne gadżety związane z EURO 2012.