Czary Mary, witajcie Kanary! (quiz)

Lista laureatów

Lista 4 laureatów wylosowanych wsród finalistów konkusu:

• Błaszków Wiktoria
  • Chodorowska Patrycja
  • Konopka Szymon
  • Żurek Patrycja

Losowanie NAGRODY GŁÓWNEJ odbędzie się podczas ogólnej imprezy juwenaliowej!

Lista finalistów

Następujące osoby prawidłowo rozwiązały quiz:

Babej Eryk
Wojtowicz Aleksandra
Żurek Patrycja

1. Organizator
    Organizatorem konkursu jest Studium Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej.
  2. Termin konkursu
    Konkurs jest imprezą w ramach projektu „Juwenalia Językowe 2019” i trwa od 10.04.2019 do 26.04.2018.
  3. Cel konkursu
    Promowanie historii, kultury i nauki krajów, których języki są nauczane w SJO oraz rozwijanie „kultury podróżowania”.
  4. Uczestnicy konkursu
    W konkursie mogą uczestniczyć tylko studenci i doktoranci Politechniki Wrocławskiej.
  5. Udział w konkursie
    Aby wziąć udział w konkursie, należy przeczytać w Pasażu Poliglotka na stronie SJO artykuł pod tytułem „Czary Mary, witajcie Kanary!” oraz rozwiązać na stronie internetowej Juwenaliów Językowych wszystkie zadania quizu o Wyspach Kanaryjskich. Wzięcie udziału w konkursie oznacza automatyczną zgodę na publikację danych osobowych (imię oraz nazwisko) na stronie internetowej projektu „Juwenalia Językowe 2019”. Do finału przechodzą uczestnicy konkursu, którzy prawidłowo rozwiązali wszystkie zadania.
  6. Laureaci konkursu
    Lista osób, które prawidłowo rozwiązały quiz zostanie opublikowana na stronie www.juwenalia.sjo.pwr.edu.pl w dniu 26.04. Wśród finalistów zostanie losowo wybranych 4 laureatów. Losowanie odbędzie się podczas ogólnej imprezy Juwenaliów Językowych.
  7. Nagroda główna
    Laureat konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 100 złotych na ogólnej imprezie Juwenaliów Językowych, która odbędzie się 06 maja 2019 r. podczas juwenaliowej imprezy ogólnouczelnianej w Strefie Kultury Studenckiej o godzinie 11.15.