Konkurs "Wymarzona Barcelona"

Wyniki

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za tak liczny udział w konkursie. Spośród 37 osób, które prawidłowo odpowiedziały na wszystkie pytania jury wylosowało 7 osób:

• Laura Świerczyńska, 264762
  • Paulina Janik, 251871
  • Weronika Dworecka, 269930
  • Kacper Szudra, 247039
  • Roksana Malec, 240308
  • Krzysztof Siniecki, 243009
  • Krzysztof Maciejończyk, 263467

1. Organizator

Organizatorem konkursu jest Studium Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej zwane dalej SJO PWr.

2. Termin konkursu

Konkurs jest imprezą w ramach projektu „Travelnalia 2023” i trwa od 08.05.2023 do 14.05.2023.

3. Cel konkursu

Poszerzenie wiedzy na temat najważniejszych atrakcji Barcelony, kultury regionu, architektury, zabytków oraz zwyczajów Katalończyków.

4. Uczestnicy konkursu

W konkursie mogą uczestniczyć tylko studenci i doktoranci Politechniki Wrocławskiej.

5. Zasady przeprowadzenia konkursu i warunki uczestnictwa.

Przed przystąpieniem do rozwiązywania quizu, należy przeczytać tekst „Wymarzona Barcelona” z Pasażu Poliglotka umieszczonego na platformie wsn.sjo.pwr.edu.pl (logowanie jak do skrzynki mailowej studenta PWr.)
    a) Uczestnicy konkursu rozwiązują zadania z quizu „Wymarzona Barcelona”.
    b) Quiz jest testem wyboru i składa się z 20 pytań dotyczących Barcelony. Do testu można podejść tylko raz.
    c) Quiz zostanie przeprowadzony na zajęciach z lektoratów języka hiszpańskiego w tygodniu juwenaliowym w dniach 08 - 14 maja 2023.
    d) Spośród wszystkich uczestników quizu, którzy odpowiedzą prawidłowo na 20 pytań konkursowych, zostanie wylosowanych 7 osób, które otrzymają nagrody rzeczowe.
    e) Wzięcie udziału w konkursie oznacza automatyczną zgodę na publikację danych osobowych (imię oraz nazwisko) na stronie internetowej projektu „Juwenalia Językowe 2023”.
    f) Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację przez uczestnika wszystkich warunków określonych w niniejszym regulaminie.

6. Laureaci konkursu

Spośród finalistów, którzy odpowiedzą bezbłędnie na wszystkie pytania, zostanie losowo wybranych 7 osób. Nazwiska wylosowanych osób zostaną opublikowane na stronie internetowej Juwenaliów Językowych do dnia 19.05.2023.

7. Nagrody

Nagrody rzeczowe, będą do odebrania w Sekretariacie SJO PWr. Nagrody będą dostępne bezpośrednio po opublikowaniu nazwisk zwycięzców na stronie internetowej Juwenaliów Językowych.