Konkurs fotograficzny "Podróże małe i duże"

Wyniki

Jury konkursu fotograficznego "Podróże małe i duże" wyłoniło 10 finalistów konkursu, których zdjęcia zostały uznane za najlepsze ze wszystkich prac nadesłanych na konkurs.
Finalistami I etapu (w kolejności alfabetycznej) są: Bagińska Izabela, Bakalarz Piotr, Czapkiewicz Agata, Hyk Katarzyna, Kusz Patryk, Polukord Jana, Sokulska Marta, Stogowska Zuzanna, Straszewski Karol, Ślęczek Wojciech.
Ostateczne wyniki konkursu zostaną ogłoszone na ogólnouczelnianej imprezie Juwenaliów Językowych, która odbędzie się 7.05.2013 w godzinach 11.15 - 12.45. Nagroda za I miejsce wynosi 500 zł, za II miejsce - 300 zł, a za III miejsce - 200 zł. Na finalistów czekają również 2 nagrody specjalne po 150 zł oraz inne nagrody rzeczowe.