XXV Olimpiada Języka Angielskiego Uczelni Technicznych

Zapraszamy wszystkich studentów na jubileuszową XXV edycję Olimpiady Języka Angielskiego Uczelni Technicznych.

Pierwszy etap Olimpiady odbędzie się w piątek 19 stycznia 2024 w godzinach 12.00-14.00 na terenie Politechniki Wrocławskiej.

Wszystkich zainteresowanych studentów prosimy o samodzielną rejestrację do dnia 09 grudnia 2023 do północy.

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące Olimpiady, możecie Państwo znaleźć na stronie jej organizatora pod adresem https://www.clc.put.poznan.pl/xxii-oja

Po 15 grudnia 2023 otrzymacie Państwo maila od koordynatora Olimpiady na naszej uczelni mgr Joanna Morawskiej ze szczegółową informacją dotyczącą między innymi miejsca Olimpiady.