Imprezy ogólnouczelniane

1. Turniej „Wydziałowa Familiada Poliglotów”
    Nagrody: za 1, 2 i 3 miejsce każda z drużyn otrzyma 4 kursy językowe w SJO a drużyna zwycięzców dodatkowo 4 słowniki wielojęzyczne.

2. Konkurs „żywych karykatur” na temat „Przełamując stereotypy” (pomiędzy rundami turnieju Familiada)
    Nagrody ufundowane przez Prorektora ds. Studenckich dr inż. Zbigniewa Srokę: 1 miejsce: nagroda pieniężna 700zł, 2 miejsce: nagroda pieniężna 500zł, 3 miejsce: nagroda pieniężna 300zł

3. Konkurs muzyczny „Jaka to melodia?”
    Nagrody: 1 miejsce: nagroda pieniężna 150zł, 2 miejsce: nagroda pieniężna 100zł, 3 miejsce: nagroda pieniężna 75zł

4. Występy artystyczne studentów obcokrajowców „Międzynarodowy Jarmark Kulturowy”
    Nagrody: Komplet upominków o Politechnice Wrocławskiej dla każdego uczestnika.

5. Konkurs dla chętnych „Łamańce językowe”.

Imprezy towarzyszące

Konkurs ortograficzny o tytuł „Mistrza ortografii Politechniki Wrocławskiej”

Język angielski
Konkurs odbędzie się 14 kwietnia o godz. 12.50, sala 112, bud. H-4. Chętni proszeni są o zgłaszanie się pod adres magdalena.kondro@pwr.wroc.pl

Język niemiecki
Konkurs zostanie przeprowadzony na zajęciach w grupach B2 i B2E w tygodniu przedświątecznym. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału! Kontakt: anna.kapusciarek@pwr.wroc.pl

Język francuski
Konkurs odbędzie się 6 maja o godz. 17.00, sala 411, bud. H-4. Chętni proszeni są o zgłaszanie się pod adres ewa.poteralowicz@pwr.wroc.pl.

Język rosyjski
Konkurs odbędzie się 19 kwietnia o godz. 11.15, sala 203, bud. C-7. Kontakt: teresa.trochimczuk@pwr.wroc.pl