Quiz pandemiczny (konkurs internetowy)

quiz_pande.jpg

Zwycięzcy:

Piotr Tarnowski
Zuzanna Baworowska
Rafał Mateusiak

Gratulujemy!

Organizator konkursu:

Studium Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej

Warunki uczestnictwa:

1. Konkurs jest skierowany do studentów wszystkich wydziałów Politechniki Wrocławskiej oraz uczestników intensywnych kursów przygotowawczych języka polskiego i angielskiego;
  2. Wzięcie udziału w konkursie oznacza automatyczną zgodę na publikację danych osobowych (imię oraz nazwisko) na stronie internetowej projektu „Virtualia Językowe”.

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, na stronie internetowej Juwenaliów Językowych (www.juwenalia.sjo.pwr.edu.pl) należy rozwiązać wszystkie zadania quizu „Quiz pandemiczny”.
Do finału przechodzą uczestnicy konkursu, którzy prawidłowo rozwiązali wszystkie zadania.

Laureaci:

Uczestnicy, którzy prawidłowo odpowiedzieli na pytania z konkursu otrzymają maila. Wśród finalistów wybranych zostanie losowo 3 laureatów, których nazwiska zostaną opublikowanie na stronie internetowej www.juwenalia.sjo.pwr.edu.pl w dniu 20.05. 2020.

Nagrody:

Trzech laureatów otrzyma gadżety i upominki do odbioru w Sekretariacie SJO.