Juwenalia Językowe 2014

top.jpg

JUWENALIA JĘZYKOWE 2014 to już czwarta z kolei impreza dydaktyczno-rozrywkowa przygotowana przez Studium Języków Obcych integrująca środowisko studenckie Politechniki Wrocławskiej i promująca naukę języków obcych.

W tym roku akademickim Juwenalia przebiegają pod nazwą "Język jest sztuką".

Projekt "Juwenalia Językowe 2014" zakłada realizację następujących celów:

• zachęcanie do nauki języków obcych
  • zwiększenie motywacji do uczenia się języków obcych w szkole wyższej, poprzez rozrywkową formę zajęć językowych
  • promowanie działalności SJO PWr w środowisku akademickim oraz mediach wrocławskich
  • integracja środowiska studenckiego Politechniki Wrocławskiej
  • wspieranie działalności organizacyjnej i pozadydaktycznej Samorządu Studenckiego
  • przedstawienie bogactwa kultury, literatury i sztuki w Europie i na świecie
  • zachęcanie studentów do poznawania kultury, literatury i sztuki innych krajów
  • prezentacja umiejętności językowych studentów PWr poprzez ich udział w konkursach, turniejach, quizach itp.
  • zachęcanie do przełamywania barier językowych w prezentowaniu swoich umiejętności językowych przed społecznością studencką
  • propagowanie zdrowego współzawodnictwa
  • integracja studentów różnych Wydziałów PWr
  • integracja studentów polskich i studentów obcokrajowców

Zapraszamy wszystkich studentów do aktywnego udziału w Juwenaliach Językowych!