Gra miejska

W dniu 6.05 (sobota) o godz. 10.00 w ramach Juwenaliów Językowych organizowanych w Studium Języków Obcych rozpoczęła się gra miejska, w której wzięli udział uczestnicy projektu tandemowego Podziel się swoją kulturą, podziel się swoim językiem . W grze wzięło udział 20 studentów, którzy zostali podzieleni na 5 grup. Każda z grup otrzymała kartę z pytaniami dotyczącymi Studium Języków Obcych PWr, Politechniki Wrocławskiej oraz zabytków Wrocławia. Odpowiedzi na pytania studenci mogli znaleźć, przemierzając wyznaczoną przez organizatorów trasę. Mimo deszczowej pogody humory studentom dopisywały. Zwycięska grupa, która jako pierwsza pokonała trasę oraz bezbłędnie odpowiedziała na wszystkie pytania, otrzymała nagrodę w wysokości 100 zł. Na pozostałych uczestników czekały słodkie nagrody pocieszenia.

Grę miejską przygotowały i zrealizowały lektorki biorące udział w projekcie Podziel się swoją kulturą, podziel się swoim językiem: Anna Kania, Dagmara Szałęga, Zofia Paroń, Elena Kotlarczyk, Aleksandra Cach, Ewa Bogusz-Broy.