Turniej gry w bule

Informujemy, że zwycięzcami konkursu zostali:
I nagroda: Dawid Domagała
II nagroda: Patrycja Paradowska
III nagroda Wojciech Zieliński

TURNIEJ GRY W BULE – REGULAMIN KONKURSU

1.ORGANIZATOR

Organizatorem konkursu pod nazwą „Turniej gry w bule” jest Studium Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej.

2.TERMIN

a) Turniej gry w bule organizowany jest w ramach projektu „Języki w olimpijskiej formie 2024” w dniu 20 maja 2024 (poniedziałek) w godzinach 11.15-13.00 przed budynkiem C7.

b) Zwycięzcy zostaną wyłonieniu w trakcie turnieju.

3.CEL KONKURSU

Celem konkursu jest zapoznanie szerszej publiczności z ważnym elementem francuskiej kultury popularnej jakim jest gra w bule, jej zasadami i ciekawostkami z nią związanymi.

a) Konkurs jest skierowany do studentów wydziałów Politechniki Wrocławskiej, uczestniczących w lektoratach języka francuskiego w danym dniu i godzinie.

b) Wzięcie udziału w konkursie oznacza automatyczną zgodę na publikację danych osobowych (imię oraz nazwisko) na stronie internetowej projektu „Juwenalia Językowe”.

4.ORGANIZACJA TURNIEJU

a) Turniej rozgrywany będzie na trawie przed budynkiem C7.

b) Zasady gry zostaną podane uczestnikom tuż przed turniejem.

c) Turniej jest dwuetapowy. W pierwszym etapie wszyscy uczestnicy grają w zespołach po 6 osób. Zwycięzca każdego zespołu przechodzi do drugiego etapu i rozgrywany jest decydujący etap.

d) Trzy osoby, które zdobyły najwięcej punktów w drugim etapie turnieju zostają zwycięzcami.

e) Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację przez uczestnika wszystkich warunków określonych w niniejszym regulaminie.

5.LAUREACI

a) Nazwiska laureatów zostaną opublikowanie na stronie internetowej www.juwenalia.sjo.pwr.edu.pl po turnieju w dniu 21 maja 2024.

6.NAGRODY

a) Trzech laureatów otrzyma nagrody rzeczowe.

b) Nagrody rzeczowe, będą do odebrania w Sekretariacie SJO PWr. Nagrody będą dostępne bezpośrednio po opublikowaniu nazwisk zwycięzców na stronie internetowej Juwenaliów Językowych.