Quiz olimpijski

Informujemy, że zwycięzcami quizu zostali:
Kalina Raus
Alan Chmielarski
Marek Traczyński

QUIZ OLIMPIJSKI TUTAJ

QUIZ OLIMPIJSKI – REGULAMIN KONKURSU

1.ORGANIZATOR

Organizatorem konkursu pod nazwą Quiz olimpijski jest Studium Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej.

2.TERMIN

a) Quiz olimpijski organizowany jest w ramach projektu „Języki w olimpijskiej formie 2024” i trwa od 20.05 do 26.05.2024.

b) Wyniki konkursu i nazwiska laureatów zostaną opublikowane na stronie internetowej w dniu 04.06. 2024.

3.CEL KONKURSU

Celem konkursu jest zapoznanie szerszej publiczności z ciekawostkami dotyczącymi sportów, ich pochodzenia, historii i etymologii nazw.

4.UCZESTNICY

a) Konkurs jest skierowany do studentów wszystkich wydziałów Politechniki Wrocławskiej, doktorantów oraz uczestników intensywnych kursów przygotowawczych języka polskiego i angielskiego;

b) Wzięcie udziału w konkursie oznacza automatyczną zgodę na publikację danych osobowych (imię oraz nazwisko) na stronie internetowej projektu „Juwenalia Językowe”.

5.WARUNKI UCZESTNICTWA

a) Konkurs jest internetowy. Aby wziąć udział w konkursie, na stronie internetowej Juwenaliów Językowych (www.juwenalia.sjo.pwr.edu.pl) należy rozwiązać zadania „Quizu olimpijskiego” w wyżej podanym terminie.

b) Quiz jest testem wyboru i składa się z 20 pytań. Do testu można przystąpić tylko raz.

c) O zwycięstwie decyduje liczba punktów. 3 osoby z najlepszym wynikiem otrzymają nagrody rzeczowe.

d) W przypadku większej liczby osób, które uzyskały tę samą najwyższą liczbę punktów, trzech laureatów zostanie wyłonionych w drodze losowania.

e) Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację przez uczestnika wszystkich warunków określonych w niniejszym regulaminie.

6.LAUREACI

a) Nazwiska laureatów zostaną opublikowanie na stronie internetowej www.juwenalia.sjo.pwr.edu.pl do dnia 04.06.2024.

7.NAGRODY

a) Trzech laureatów otrzyma nagrody rzeczowe.

b) Nagrody rzeczowe, będą do odebrania w Sekretariacie SJO PWr. Nagrody będą dostępne bezpośrednio po opublikowaniu nazwisk zwycięzców na stronie internetowej Juwenaliów Językowych.