Rok akademicki 2022/2023

Drodzy Studenci,

serdecznie zapraszamy Was do udziału w projekcie „Podziel się swoją kulturą, podziel się swoim językiem”, który po kilkuletniej przerwie spowodowanej pandemią wraca do Studium Języków Obcych!

Ideą projektu jest zapoznanie i współpraca ze studentami z zagranicy, którzy goszczą na naszej uczelni w ramach programów wymian międzynarodowych. Podczas integracyjnego spotkania w Studium zostaniecie Państwo podzieleni na grupy językowe oraz otrzymacie zadania, które będą do wykonania razem we wspólnie spędzonym wolnym czasie.

Oprócz dzielenia się kulturą chcielibyśmy, abyście ćwiczyli języki obce, a studenci zagraniczni - język polski. Na spotkaniu podsumowującym będziecie mieli okazję zaprezentować to co razem udało Wam się wykonać.

Dlaczego warto dołączyć do projektu? Możecie:

• poznać nowych, niesamowitych ludzi
  • dowiedzieć się więcej o naszych studentach z zagranicy
  • dobrze się bawić

Osoby zainteresowane  udziałem w projekcie prosimy o wypełnienie ankiety znajdującej się pod poniższym linkiem do 26.03.2023:

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
marta.hamryszak-sierpowska@pwr.edu.pl