XVIII Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego

Wyniki

Mamy zaszczyt poinformować, iż student Politechniki Wrocławskiej pan Patrick Rossol został laureatem I miejsca w finale XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego, który odbył się 27.10.2023r. w Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Laureatem II miejsca został również student Politechniki Wrocławskiej pan Bartłomiej Płaczek. W finałowej dziesiątce uplasowali się jeszcze pan Piotr Hober (miejsce V) oraz pani Aleksandra Knefel (miejsce IX).

Laureatom składamy serdeczne gratulacje. Gratulujemy i dziękujemy również pozostałym finalistom, którzy reprezentowali Politechnikę Wrocławską.

Informacje

Przed nami kolejna XVIII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego dla Studentów Uczelni Technicznych. Etap pierwszy odbędzie się w dniu 25. maja (czwartek) w godzinach 15.30-17.00 w budynku SJO H4. Etap II – finałowy – planowany jest na koniec października 2023. Odbędzie się on stacjonarnie w gmachu SJO Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Wszystkich zainteresowanych studentów prosimy o dołączanie do grupy o nazwie Olimpiada, maj 2023 na platformie MS Teams za pomocą kodu pmvl3by (dołączanie za pomocą kodu - instrukcja poniżej).

Termin zgłoszeń: niedziela, 30. kwietnia 2023.

Szczegółowe informacje dotyczące Olimpiady znajdują się na stronie organizatora. Prosimy o zapoznanie się z zamieszczonymi tam informacjami:

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy z Koordynatorem Olimpiady w SJO mgr-m Krzysztofem Rzemińskim: krzysztof.rzeminski@pwr.edu.pl