Konkurs "Wielojęzyczność – świat bez granic"

Wyniki

Do konkursu plastycznego "Wielojęzyczność - Świat Bez Granic" zgłosili się następujący studenci:

Arczyńska Marlena(W3)
Rabęda Agnieszka (W1)
Szmigiel Magdalena (W1)
Wójcik Aleksandra (W1)

Jury konkursu wyłoniło zwycięzców:

miejsce1_leska.jpg

Guz Bartosz (W1)

miejsce2_guz.jpg

Gazińska Olga (W1)

miejsce3_gazinska.jpg

Dodatkowo przyznano nagrody specjalne Dyrektora SJO:

Klimowicz Monika (W11)

dyrektor1_klimowicz.jpg

Mankiewicz Michał (W3)

dyrektor2_mankiewicz.jpg

Gontarek Katarzyna (W1)

dyrektor3_gontarek.jpg

Następujące osoby otrzymały upominki:

Petela Marcelina (W2)

wyroznione1_petela.jpg

wyroznione2_leska.jpg

Bienias Natalia (W10)

wyroznione3_bienias.jpg

Hałon Klaudyna (W1)

wyroznione4_halon.jpg

Nagrodzone oraz wyróżnione osoby zapraszamy do odbioru nagród oraz upominków w dniu 8 maja br. w godzinach 11.45 - 12.45 (obok budynku C-13) podczas "Juwenaliów Językowych 2012".

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
mgr Teresa Trochimczuk

I. Organizator konkursu

Studium Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej we współpracy z Doktorantami Wydziału Architektury oraz Samorządem Studenckim.

II. Cel konkursu

Celem konkursu jest uzyskanie utworów plastycznych wykonanych techniką dowolną, które będą promować wielojęzyczność świata oraz uczenie się różnych języków.

III. Warunki uczestnictwa

W konkursie mogą uczestniczyć studenci oraz doktoranci wszystkich wydziałów Politechniki Wrocławskiej.

IV. Termin i sposób nadsyłania prac

1. Zgłoszenie do konkursu następuje poprzez wysłanie maila do przewodniczącej Komitetu Organizacyjnego projektu JUWENALIA JĘZYKOWE 2012 – mgr Teresy Trochimczuk (teresa.trochimczuk@pwr.wroc.pl) lub Doktorantek Wydziału Architektury PWr: mgr Anny Majewskiej (anna.majewska@pwr.wroc.pl); mgr Karoliny Mazurkiewicz (karolina.mazurkiewicz@pwr.wroc.pl). Należy podać imię, nazwisko, numer albumu, wydział, telefon kontaktowy, używany adres e-mail.
  2. Prace konkursowe należy składać w sekretariacie Studium Języków Obcych do dnia 30 kwietnia 2012 r. do godziny 15.00.

V. Wymagania techniczne i formalne

1. Prace należy wykonać w dowolnej technice w formacie 50x70.
  2. Do konkursu nie będą przyjmowane prace wykonane techniką komputerową oraz fotografie.
  3. Prace należy opisać w prawym górnym rogu na odwrotnej stronie, podając swoje imię, nazwisko, wydział.
  4. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację przez uczestnika wszystkich warunków określonych w niniejszym Regulaminie oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  5. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia i rozstrzygnięcia konkursu.
  6. Przystępując do konkursu uczestnik zgadza się na publikację swojej pracy wraz z imieniem i nazwiskiem na stronie internetowej Juwenaliów Językowych oraz jej prezentację podczas imprez ogólnouczelnianych (np. wernisażu, wystawy, prezentacji multimedialnych oraz innych).
  7. Prace konkursowe, po rozstrzygnięciu konkursu, stanowią własność Studium Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej.

VI. Kryteria oceny pracy

1. Inwencja twórcza
  2. Walory artystyczne
  3. Estetyka wykonania
  4. Zgodność treści z tematem

VII. Termin i sposób rozstrzygnięcia konkursu

1. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi poprzez wyłonienie 10 najlepszych prac.
  2. Nagrodzone i wyróżnione prace będą zaprezentowane podczas imprezy ogólnouczelnianej „Juwenalia Językowe 2102”, która odbędzie się w dniu 8 maja 2012 r. w godz. 11.15 – 12.45 w budynku C-13.
  3. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną oprawione i przekazane Samorządowi Studenckiemu jako nagrody w konkursie „Najlepszy Lektor 2012”. Obrazy będą wystawione a następnie wręczone laureatom konkursu podczas obchodów 60-lecia SJO w dniu 18.05.2012 r. w Centrum Kongresowym PWr.
  4. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody pieniężne; siedmioro pozostałych wyróżnionych uczestników otrzyma upominki.

VIII. Nagrody

1. miejsce – 500 zł