Debata

Meet us at The Scholar Speakers' Corner, 5 May 2015

Debata odbyła się 5 maja 2015 o godzinie 17:00 w budynku SKS. Imprezie towarzyszył występ zespołu muzycznego (saksofon + gitara). Dla uczestników debaty, Jury i publiczności grali Jakub Luboiński i Rafał Marciuch.

Imprezę prowadzili mgr Derrek Carriveau oraz mgr Łukasz Mally.

W Jury zasiadali: przewodniczący dr inż. Zbigniew Sroka, prof. PWr, członkowie: doc. dr Irina Modrzycka, mgr Dorota Pytel, mgr Joanna Bień, mgr John Wolf.

Do udziału w debacie zgłosiło się 11 studentów:
Illya Stepansky W8
Weronika Kessler W1
Marcin Stasiak W6
Piotr Mańturzyk W12
Wojciech Chojnacki W2
Oleksandr Ponomarow W4
Jarosław Gruszka W11
Izabela Lesińska W10
Natalia Stachowicz W1
Damian Cichecki W9
Jonas Al- Hadad W11.

I miejsce zajął student W9, pan Damian Cichecki. Otrzymał nagrodę w wysokości 300zł. Dodatkową nagrodą była wejściówka do strefy VIP na juwenaliową imprezę w akademiku T19.

II miejsce zajęła studentka W1, pani Weronika Kessler. Otrzymała nagrodę w wysokości 200zł.

III miejsce zajęła studentka W10, pani Izabela Lesińska. Otrzymała nagrodę w wysokości 100zł.

Przyznano też nagrodę specjalną, „Dla najbardziej charyzmatycznego mówcy”. Nagrodę tę w wysokości 100zł otrzymał student W11, pan Jonas Al.-Hadad.

Nagrody pieniężne zostały ufundowane przez Prorektora ds. Studenckich, pana profesora Zbigniewa Srokę.