Komitet organizacyjny

Opracowaniem koncepcji imprezy, przygotowaniem projektu, napisaniem scenariusza oraz realizacją projektu zajmuje się Komitet Organizacyjny ds. Juwenaliów Językowych Studium Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej w składzie:

mgr Joanna Wasilewska – Z-ca Dyrektora ds. Rozwoju – kierownik projektu
mgr Teresa Trochimczuk– przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego
mgr Krystyna Łazowska – koordynator zespołu języka niemieckiego
mgr Ewa Poterałowicz – koordynator zespołu języków romańskich
mgr Mirosława Zaradna – przedstawiciel zespołu języków romańskich
mgr Agnieszka Krzos - koordynator zespołu języka angielskiego
mgr Dorota Kozieja–Ruta – koordynator zespołu języka polskiego
mgr Dominik Rozwadowski – wykonawca projektu plakatu juwenaliowego oraz opracowania graficznego materiałów promocyjnych
mgr inż. Piotr Reizer – informatyk, grafika komputerowa
mgr Anna Kania – prowadząca imprezę ogólnouczelnianą
mgr Łukasz Mally – prowadzący imprezę ogólnouczelnianą

Realizacja projektu będzie się odbywała we współpracy z Samorządem Studenckim reprezentowanym przez Mateusza Celmera – przewodniczącego Zarządu Parlamentu Studentów.