Konkurs "Nazwij krasnala z SJO"

Z okazji 65-lecia Studium Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pod tytułem: "Nazwij Krasnala z SJO" - rzeźby z metalu, która będzie się znajdowała przy drzwiach wejściowych naszego Studium

1. Organizatorem konkursu jest Studium Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej
  2. Cel konkursu:
    Promocja Studium Języków Obcych wśród studentów Politechniki Wrocławskiej.
  3. Warunki uczestnictwa:
    • Aby wziąć udział w konkursie należy polubić fanpage Studium Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej na Facebook’u: facebook.com/SJOPWr
    • Wpisać propozycję imienia dla krasnala pod dedykowanym postem na fanpage’u Studium.
    • W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie studenci i doktoranci Politechniki Wrocławskiej.
  4. Termin nadsyłania propozycji do 20.04.2017 r.
  5. Komisja konkursowa:
    W skład Komisji Konkursowej wchodzą członkowie Rady Studium Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej.
  6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 8.05.2017 r. podczas imprezy Juwenaliowej oraz opublikowane na stronie internetowej Studium Języków Obcych i na fanpage’u Studium Języków Obcych na Facebook’u.
  7. Nagrody:
    Autor wybranej nazwy otrzyma 200 złotych. Nagroda zostanie wręczona podczas imprezy ogólnouczelnianej 08.05.2017 w SKSie.
  8. Uwagi dodatkowe:
    Rozstrzygnięcie Komisji konkursowej jest ostateczne. Z dniem przesłania Organizatorowi propozycji imienia krasnala przekazane zostaje prawo do bezpłatnego wykorzystywania wymyślonej nazwy dla krasnala.

krasnal.jpg