Konkurs na najlepszy spot reklamowy o Wrocławiu

Jedną z imprez ogólnouczelnianych jest konkurs prezentacji w językach obcych pod tytułem „Spot reklamowy o Wrocławiu”. Pierwszy etap odbędzie się przed tygodniem juwenaliowym. Zapraszamy kreatywnych oraz uzdolnionych językowo studentów do utworzenia oraz zaprezentowania krótkiej prezentacji reklamującej Wrocław.

I etap konkursu

Prezentacja musi być przygotowana w jednym z języków obcych nauczanych w Studium. Format prezentacji jest dowolny. W przypadku formatu innego niż PowerPoint konieczne jest wyeksportowanie prezentacji do pliku wykonywalnego umożliwiającego jej odtworzenie na dowolnym komputerze. Prezentacje muszą zawierać osobiście przez autorów nagrane narracje. Narracje powinny zostać osadzone bezpośrednio w pliku z prezentacją i być ich integralną częścią. Plik z prezentacją należy nagrać na płytę CD opisaną imieniem, nazwiskiem oraz numerem albumu. Płytę należy dostarczyć do sekretariatu Studium Języków Obcych (pokój 103, bud. H-4) w terminie do 27 kwietnia 2016 roku do godziny 15.00.

Wśród wykonanych prezentacji Jury wybierze najlepsze prace. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie Juwenaliów Językowych 6 maja.

II etap konkursu

Najlepsze prezentacje zostaną przedstawione na ogólnouczelnianej imprezie 9 maja w SKSie. Wśród finalistów Jury wybierze zwycięzców, którzy otrzymają nagrody i wyróżnienia.

1. miejsce – 300 zł
2. miejsce – 200 zł
3. miejsce – 100 zł
4. i 5. miejsce (wyróżnienia) – 50 zł.

Wszyscy laureaci (uczestnicy finału) otrzymają nagrody rzeczowe.