Konkurs na plakat promujący dowolną destynację podróżniczą

Wyniki

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie na plakat promujący dowolną destynację podróżniczą.

Jury biorąc pod uwagę zgodność z tematem, kreatywność, oryginalność
i nakład pracy wyłoniło 3 laureatów:

I miejsce:

Tytuł plakatu: „Werona - miłość i literatura”

Autor: Angelika Bielecka

Wydział Chemiczny

Numer indeksu autora: 252625

II miejsce:

Tytuł plakatu: „Po nitce do kłębka”

Autor: Małgorzata Biegańska

Wydział Architektury

Numer indeksu autora: 264659

III miejsce:

Tytuł plakatu: „Lwowskie przedmieście”

Autor: Adam Paliszek - Saładyga

Wydział Informatyki i Telekomunikacji

Numer indeksu autora: 263872

1. Organizator
    Organizatorem konkursu jest Studium Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej zwane dalej SJO PWr.
  2. Konkurs jest imprezą w ramach projektu „Travelnalia 2023” i trwa od 24.04.2023 do 12.05.2023.
  3. Cel konkursu
    Celem konkursu jest przedstawienie interkulturowości na świecie oraz zachęcenie studentów do podróży i poznawania architektury, tradycji,
    języka oraz obyczajów innych krajów.
  4. Uczestnicy konkursu
    W konkursie mogą uczestniczyć tylko studenci i doktoranci Politechniki Wrocławskiej.
  5. Zasady przeprowadzenia konkursu i warunki uczestnictwa
    a) Na konkurs należy zgłaszać plakaty promujące wybraną destynację podróżniczą na świecie. Minimalny wymiar prac to 70x50 cm.
    Technika pracy dowolna (rysunek wybraną techniką plastyczną, kolaż, malarstwo, grafika komputerowa, etc).
    Plakat powinien być podpisany na odwrocie i zawierać:

Imię i nazwisko autora
    Tytuł plakatu
    Numer indeksu autora

b) W konkursie nie można wystawiać prac, które brały udział w innych konkursach. Zgłaszana praca może mieć tylko 1 autora.
    Każdy student może zgłosić maksymalnie 1 plakat.
    c) Wzięcie udziału w konkursie oznacza automatyczną zgodę na publikację danych osobowych (imię oraz nazwisko) oraz pracy konkursowej na stronie internetowej projektu „Travelnalia 2023”.
    d) Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację przez uczestnika wszystkich warunków określonych w niniejszym regulaminie.
    e) Osoby składające zgłoszenia w ramach konkursu tym samym wyrażają zgodę na przetwarzanie przez organizatora swoich danych osobowych wyłącznie na potrzeby konkursu w zakresie koniecznym do prawidłowego przeprowadzenia konkursu (ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 roku Dz.U. Nr 133, poz. 833 z późniejszymi zmianami).
    f) Plakaty zgłaszane na konkurs nie mogą naruszać prawa, ani praw osób trzecich, w tym praw autorskich, a także ogólnie przyjętych norm obyczajowych. W szczególności dotyczy to treści powszechnie uważanych
    za wulgarne, obraźliwe lub obsceniczne, jednoznacznie seksualnych, obrazujących przemoc albo materiały o tematyce rasistowskiej.
    g) Plakaty zgłoszone na konkurs stają się własnością SJO PWr.

6. Podstawą decyzji Jury jest ocena prac według następujących kryteriów:
    a) Zgodność z tematem
    b) Jakość wykonania
    c) Inwencja, oryginalność oraz kreatywność.

7. Termin i sposób nadsyłania zgłoszeń

Termin zgłaszania prac upływa 12 maja 2023 r. Prace składane po terminie nie będą brane pod uwagę. Podpisane na odwrocie plakaty należy złożyć w sekretariacie Studium Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej.

8. Laureaci konkursu

Najlepsze plakaty zostaną wystawione w Studium Języków Obcych PWr. Nazwiska zwycięzców zostaną opublikowane na stronie internetowej juwenaliów językowych do dnia 16.05.2023.

Zdobywcy 3 pierwszych miejsc otrzymają nagrody rzeczowe, które będą do odebrania w Sekretariacie Studium Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej.