Warsztaty juwenaliowe (j. angielski)

Wtorek, 7 maja 2019

13:15-14:45

„Idiomathematic”, czyli idiomy matematyczne.

Katarzyna Martynowicz

17:05-18:45

„Acting out the life”, czyli warsztaty filmowe.

Magdalena Hołowko

Środa, 8 maja 2019

11:15-12:45

„Intercultural quiz”, czyli quiz  wielokulturowy z uczestnictwem naszych obcokrajowców.

Magdalena Staroniewicz, Dorota Pytel, Agata Wardyńska

112ab

11:15-12:45

“Bored? Games!”, czyli zagrajmy w planszówki.

Anna Grygorowicz

13:15-14:45

“Bored? Games!”, czyli zagrajmy w planszówki.

Anna Grygorowicz

13:15-14:45

„Her Majesty (and not only) Quiz”, czyli quiz wiedzy o krajach anglojęzycznych.

Agata Wardyńska,

Magdalena Staroniewicz

112ab

Piątek, 10 maja 2019

Monika Szela

C7/302

„Idiomathematic”, czyli kilka słów o idiomach.

Czy wiesz, co znaczy „These things just don’t add up”? A „be unequal to the task”? A chciałbyś się dowiedzieć? Zapraszamy na warsztat, gdzie poznacie te i inne idiomy pochodzące z jakże uwielbianej matematyki! Oprócz matematycznych, wkradnie się kilka fraz związanych z IT. Będzie dużo zabawy, dyskusji i świetna atmosfera!

Prowadzący: mgr Katarzyna Martynowicz

Gdzie i Kiedy? Wtorek, 7 maja 2019, godz. 13:15-14:45, sala 201 / H4

„Acting out the life”, czyli warsztat filmowy.

Warsztat przeznaczony jest dla niespełnionych artystów oraz przyszłych inżynierów, którzy chcieliby popracować nad swoją kreatywnością. W trakcie warsztatu będziemy pisać scenariusze, a następnie je odgrywać. Fantastyczna zabawa gwarantowana!

Prowadzący: mgr Magdalena Hołowko

Gdzie i Kiedy? Wtorek, 7 maja 2019, godz. 17:05-18:45, sala 203 / H4

„Intercultural quiz”, czyli quiz wielokulturowy z uczestnictwem studentów obcokrajowców.

Czy wiesz, że sejsmograf został wynaleziony już w I wieku naszej ery przez chińskiego uczonego Zhang Henga? Zastanawiałeś się może kiedyś, kto po raz pierwszy odkrył, że Ziemia obraca się wokół własnej osi czy też kto wymyślił całkę? Na rozwój technologii i nauki, którą tak bardzo się fascynujesz, miało wpływ wielu wspaniałych uczonych z całego świata. Chcesz się dowiedzieć więcej, a jednocześnie poznać studentów z innych krajów studiujących na naszej uczelni? Przyjdź i weź udział w naszym quizie międzykulturowym!

Prowadzący: mgr Agata Wardyńska, mgr Magdalena Staroniewicz, mgr Dorota Pytel

Gdzie i Kiedy? Środa, 8 maja 2019, godz. 11:15-12:45, sala 112ab / H4

„Bored? Games!”, czyli zagrajmy w angielski.

Kto powiedział, że nauka musi być poważna i nudna? Czy aby się czegoś nauczyć, trzeba tylko czytać i słuchać? Otóż nie! Zapraszamy Was na warsztat, w trakcie którego będziecie mieli możliwość po prostu pograć! Cóż więcej dodać? Fantastyczna zabawa gwarantowana!

Prowadzący: mgr Anna Grygorowicz

Gdzie i Kiedy?
Środa, 8 maja 2019, godz. 11:15-12:45, sala 317 (I tura)
Środa, 8 maja 2019, godz. 13:15-14:45, sala 317 (II tura)

„Her Majesty (and not only) Quiz”, czyli quiz wiedzy o krajach anglojęzycznych.

Czy Irlandia Północna to część Irlandii? Co wchodzi w skład wysp brytyjskich? Ile lat miała Królowa Elżbieta kiedy nauczyła się prowadzić i naprawiać ciężarówki? Myślisz, że wiesz wszystko o Wielkiej Brytanii i innych krajach anglojęzycznych? Przyjdź i sprawdź się podczas naszego Quizu!

Prowadzący: mgr Agata Wardyńska, mgr Magdalena Staroniewicz

Gdzie i Kiedy? Środa, 8 maja 2019, godz. 13:15-14:45, sala 112ab / H4

“Shapes and numbers”, czyli warsztat na temat kształtów,  liczb oraz działań matematycznych.

Myślisz, że umiesz nazwać wszystkie kształty? Mówisz, że jak zdałeś Analizę, to już potrafisz liczyć? Przekonajmy się! Zapraszamy na warsztat, w trakcie którego przetestujesz swoje umiejętności matematyczne i geometryczne jednocześnie świetnie się bawiąc. A tak całkiem przy okazji – poćwiczysz swój angielski!

Prowadzący: dr Monika Szela

Gdzie i Kiedy? Piątek, 10 maja 2019, godz. 11:15-12:45, sala 302 / C7

Na wszystkie warsztaty obowiązują zapisy pod adresem: agata.wardynska@pwr.edu.pl lub magdalena.staroniewicz@pwr.edu.pl . Zapisy trwają do 6.05.2019. Liczba miejsc ograniczona!