Konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych Australia i Nowa Zelandia

Konkurs został rozstrzygnięty osoby nagrodzone otrzymają informację od koordynatora konkursu

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy wyniku.

Link do konkursu

(logowanie jak do systemu JSOS/Edukacja)

Postanowienia

1. Regulamin określa zasady i sposób przeprowadzenia jednoetapowego konkursu organizowanego pod nazwą  Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych (Australia & New Zealand) w dniu:
    09 – 11 maja 2022 r.
  2. Konkurs odbędzie się online i będzie miał formę pisemną.
  3. Konkurs organizowany jest przez SJO PWr dla wszystkich studentów Politechniki Wrocławskiej.

Warunki konkursu

1. Test konkursowy będzie dostępny przez dwa dni. Czas trwania testu to 25 minut. Warunkiem uczestnictwa jest użycie swoich danych osobowych (imię, nazwisko, numer indeksu, adres mailowy). Do testu można podejść tylko raz.
  2. Liczba studentów biorących udział w  konkursie jest nieograniczona.
  3. Pytania konkursowe dotyczą zarówno wiedzy ogólnej o Australii i Nowej Zelandii, jak i  ciekawostek z różnych dziedzin, od historii po popkulturę.
  4. Celem konkursu jest poszerzenie wiedzy w zakresie zagadnień kulturowych oraz wspieranie zainteresowań lingwistycznych studentów Uczelni Technicznej.
  5. Konkurs składa się z 50 pytań. W teście mamy 1 typ zadań konkursowych:
    -test wyboru (a, b, c)
    Każda prawidłowa odpowiedź to jeden punkt.
    Nie są przewidziane punkty ujemne za błędne odpowiedzi.

Kryteria Konkursu

1. O zwycięstwie decyduje największa liczba punktów. W przypadku remisu – dodatkowo liczy się kolejność przesłania testu.
  2. Prace konkursowe oceniają organizatorzy - nauczyciele SJO.
  3. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu tygodnia po przeprowadzeniu konkursu na stronie internetowej SJO oraz stronie SJO w serwisie Facebook.
  4. Zdobywcy 3 pierwszych miejsc  otrzymają nagrody - gadżety ufundowane przez Studium Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej.
  5. Pytania konkursowe zostały sformułowane na podstawie ogólnie dostępnych stron internetowych oraz źródeł książkowych.
  6. Osoby składające zgłoszenia w ramach konkursu tym samym wyrażają zgodę na przetwarzanie przez organizatora swoich danych osobowych wyłącznie na potrzeby konkursu w zakresie koniecznym do prawidłowego przeprowadzenia konkursu (ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29 sierpnia 1997 roku Dz.U. Nr 133, poz. 833 z późniejszymi zmianami).

7. Wzięcie udziału w konkursie oznacza automatyczną zgodę na publikację danych osobowych (imię oraz nazwisko) na stronie internetowej projektu „Juwenalia Językowe 2022”.

8. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację przez uczestnika wszystkich warunków określonych w niniejszym regulaminie.