Procedura wydawania zaświadczeń o ukończonym lektoracie w SJO PWr

Procedura wydawania zaświadczeń o ukończonym lektoracie w SJO PWr.

1. Zaświadczenie o ukończonym lektoracie wydaje się studentom i absolwentom PWr na podstawie wypełnionego formularza.
  2. Zaświadczenia dla słuchaczy Ośrocka Języka Polskiego i Angielskiego dla Cudzoziemców wydaje się w Sekretariacie OJC (budynek H4, pokój 505).
  3. W celu uzyskania zaświadczenia należy podać w zgłoszeniu następujące informacje:  imię i nazwisko, numer indeksu, wydział, nazwę języka obcego i poziom zaawansowania językowego ukończonego lektoratu, rok akademicki i semestr ukończenia lektoratu, wersję językową zaświadczenia (język polski lub język angielski) oraz zwrotny adres mailowy.
  4. Zaświadczenie wydaje się nie później niż w okresie 5 lat od ukończenia lektoratu.
  5. Do wydanego zaświadczenia załącza się kartę przedmiotu (w tym samym języku co zaświadczenie) z efektami kształcenia, celami, programem nauczania, literaturą, liczbą godzin CNPS, ZZU oraz liczbą punktów ECTS.