Zaproszenie na wirtualny cykl spotkania dla studentów

Data: 09.09.2022

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Szanowni Państwo,

w dniach 26-29 września 2022 zapraszamy na cykl spotkań online „Wirtualny Tydzień Drzwi Otwartych. Niemiecki otwiera drzwi” ukazujący różnorakie korzyści płynące ze znajomości języka niemieckiego.

Program wydarzenia:

• 26.09.2022 g. 15.00
    Spotkanie z Ambasadą Niemiec: Język niemiecki a ścieżka zawodowa
  • 27.09.2022 g. 17.00
    Spotkania z DAAD Polska nt. studiów w Niemczech, a także stypendiów na studia na niemieckich uczelniach
  • 28.09.2022 g. 14.00
    Spotkania z Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową i poradnią ProRecognition: Język niemiecki w biznesie i uznawanie kwalifikacji zawodowych w Niemczech
  • 29.09.2022 g. 15.00
    Spotkanie z Goethe-Institut Warschau: Egzaminy i certyfikaty Goethe-Institut i korzyści z ich posiadania

Podczas wydarzenia przeprowadzony będzie konkurs z nagrodami.

Szczegółowe informacje i linki do poszczególnych spotkań:

Uprzejmie prosimy o rozpowszechnienie tej informacji dostępnymi Państwu kanałami.

Będziemy bardzo wdzięczni za udostępnienie wydarzenia na Facebooku:

Pozdrawiamy serdecznie

Maximilian Weiß