Szanowne Studentki! Szanowni Studenci!

Data: 11.04.2022

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Szanowne Studentki! Szanowni Studenci!

Dyrekcja Studium Języków Obcych Politechniki Wrocławskiej serdecznie zaprasza w imieniu Zespołu Oceniającego Akredytacji SERMO na spotkanie online w dniu 25.04.22 o godz. 19.00. Link do spotkania.

Akredytacja jest jednym z zewnętrznych sposobów oceny jakości procesu kształcenia. Uzyskanie akredytacji stanowi potwierdzenie, że SJO spełnia ustalone wymagania i przyjęte kryteria jakości. Akredytacja SERMO jest środowiskową akredytacją zbudowaną na zasadach dobrowolności i bezstronności, systemem jednolitej oceny jakości kształcenia w akademickich ośrodkach językowych opartym na przyjętych przez SERMO kryteriach i standardach projakościowych. Uzyskanie akredytacji oznacza, że w ocenie SERMO działalność SJO odpowiada kryteriom i standardom jakości kształcenia językowego w szkołach wyższych w Polsce. Uzyskanie akredytacji przez akademickie ośrodki językowe ma stanowić gwarancję osiągnięcia wysokiej jakości procesu nauczania języków obcych w szkołach wyższych w Polsce oraz jej stałego doskonalenia.

Ucieszymy się z licznego i aktywnego Państwa uczestnictwa w spotkaniu.

Widzimy się w poniedziałek!

Iwona  Frankiewicz

Dyrektor SJO PWr