Badanie dot. nauki zdalnej na lektoratach w czasie pandemii

Data: 06.04.2022

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Szanowni Państwo!

Uprzejmie prosimy o wypełnienie niniejszej ankiety i podzielenie się własnymi doświadczeniami z czasu pandemii i nauki zdalnej na lektoratach. Państwa odpowiedzi pomogą nam w opracowaniu dobrych praktyk i najlepszych rozwiązań do zastosowania w nauczaniu języków obcych na wyższych uczelniach. Ankieta jest w pełni anonimowa, a jej wypełnienie zajmie ok. 10 minut: https://e-badania.edu.pl/UG/index.php/137551?lang=pl

Będziemy niezmiernie zobowiązani za pomoc w naszym badaniu, którego rezultaty mogą posłużyć nam wszystkim w podnoszeniu jakości kształcenia językowego nie tylko  w naszych Uczelniach, ale być może także w obszarze szkolnictwa wyższego w całej Polsce.