XX Międzynarodowa Konferencja Studentów Uniwersytetu Dnipro (Ukraina)

Data: 21.11.2022

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

W imieniu organizatorów – uczelni partnerskiej w Dnipro i Dyrekcji SJO pragnę serdecznie podziękować naszym studentom – Gabrieli Kubackiej, Grzegorzowi Hołujowi i Danielowi Gaidzie, którzy reprezentowali nas na XX Międzynarodowej Konferencji Studentów, która odbyła się 18.11.2022 w trybie zdalnym. Nasi studenci przedstawili bardzo ciekawe, autorskie prezentacje w języku angielskim (G. Hołuj - „Some conclusion and curiosity about infinity ") i niemieckim (G. Kubacka -„Die Deutschen müssen die Suppe auslöffeln, die sie sich selbst eingebrockt haben. Energiewende und Energiekrise in Deutschland", D. Gaida - „Die Welt der Computerspiele") i wzięli udział w dyskusji z koleżankami i kolegami z Ukrainy.
Konferencję otworzyła w imieniu Dyrekcji SJO mgr Marta Hamryszak-Sierpowska. SJO PWr planuje dalszą współpracę z Uniwersytetem Dnipro.
Anna Kania