XVI Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego

Data: 23.04.2021

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Przed nami kolejna XVI edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego dla Studentów Uczelni Technicznych. Etap pierwszy odbędzie się w dniu 21. maja (piątek) w godzinach 16.00-17.30 za pośrednictwem platformy Microsoft Teams (przy włączonych kamerach internetowych). Wszystkich zainteresowanych studentów prosimy o dołączanie do grupy na MS Teams za pomocą kodu 8xpmtq1 (dołączanie za pomocą kodu - instrukcja). Termin zgłoszeń: czwartek, 13. maja 2021.

Szczegółowe informacje dotyczące Olimpiady oraz oświadczenie uczestnictwa znajdują się na stronie organizatora. Prosimy o zapoznanie się z zamieszczonymi tam informacjami.