XIV Ogólnopolska Olimpiada Języka Niemieckiego

Data: 25.03.2019

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

II etap XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego dla Studentów Wyższych Uczelni Technicznych odbędzie się w piątek 17. maja na terenie SJO Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Będzie się on składał z dwóch części: pisemnej (rozpoczęcie o godz. 11.00), na którą przewidziano 60 minut oraz ustnej (godz. 14.00) 20 minut.

Przed etapem drugim zaplanowane zostaną warsztaty przygotowujące. Odbędą się one w dniach 10. 04. 2019 (środa) oraz 8. 05. 2019 (środa) każdorazowo w Klubie Lektora, sala 005 / H4. Zachęcamy do udziału! Zaczynamy o godzinie 17.15. Prosimy o mailowe potwierdzenie udziału.

Jednocześnie informujemy, iż każdy uczestnik może złożyć w swoim Dziekanacie podanie z prośbą o dofinansowanie wyjazdu na Olimpiadę. Dodatkowych informacji można uzyskać kontaktując się mailowo się z Koordynatorem Olimpiady w SJO PWr, wysyłając wiadomość na adres: krzysztof.rzeminski@pwr.edu.pl

Szczegółowe informacje dotyczące samej Olimpiady znajdują się na stronie organizatora.