Informacje dla nowych słuchaczy z Białorusi, Ukrainy, Rosji, Kazachstanu (skierowanych przez Dział Współpracy Międzynarodowej)

Data: 15.09.2021

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne w trakcie wszystkich zajęć stacjonarnych obowiązkowe są maseczki zakrywające nos i usta. Również na pierwsze spotkanie wszystkie osoby muszą mieć maseczki. Obowiązują one przy wchodzeniu do wszystkich miejsc publicznych i budynków w polsce.

Zajęcia na Politechnice Wrocławskiej rozpoczną się, zgodnie z zarządzeniem rektora,  stacjonarnie. Zależnie od sytuacji epidemiologicznej mogą odbywać się również online, dlatego prosimy o zapewnienie sobie laptopów z mikrofonem i kamerą.

1. Informacji o akademikach udziela admission office (admission@pwr.edu.pl) – Dział Współpracy Międzynarodowej.
  2. 4 października rozpoczynają się zajęcia w Ośrodku Języka Polskiego i Angielskiego dla Cudzoziemców Politechniki Wrocławskiej.
  3. Spotkanie informacyjne odbędzie się 4 października o godzinie 10:30 w Sali 112 (budynek H-4, Wybrzeże Wyspiańskiego 8). Po spotkaniu słuchacze będą pisać test kompetencyjny w celu przydzielenia do grup językowych o określonym stopniu zaawansowania.
  4. Studenci, którzy posiadają Kartę Polaka oraz Opinię o Polskim Pochodzeniu będą ubezpieczeni przez Politechnikę Wrocławską. Prosimy o informację na spotkaniu, kto posiada Kartę Polaka. Pozostali studenci mają obowiązek ubezpieczenia się samodzielnie.
  5. Wszystkie zaświadczenia, dokumenty będą wydawane od 4 października. W celu uzyskania poświadczeń przed tym terminem, proszę kontaktować się z konsulatem/ ambasadą bądź Działem Rekrutacji.
  6. DOKUMENTY DO POBRANIA: oświadczenie rodziców (do akademika).