Gratulacje dla naszych finalistów!

Data: 28.04.2021

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

24.04 odbył się finał XXII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego uczelni technicznych organizowanej przez Politechnikę Poznańską. Do II etapu przystąpiły 52 osoby z całej Polski, w tym  10 studentów Politechniki Wrocławskiej. Wśród 10 finalistów znalazła się dwójka studentów naszej uczelni. Z dumą i radością informujemy, że Pani  Agnieszka Ganowicz z Wydziału Elektroniki zajęła 2. miejsce, a Pan Adrian Janulewicz z Wydziału Elektrycznego miejsce 6.

Finalistów przygotowywały na warsztatach mgr Joanna Morawska oraz mgr Renata Kasprzak ze Studium Języków Obcych PWr. Serdecznie gratulujemy!